najnowsza-aktualizacja-klienta-vcc-live-wprowadza-nowe-ulepszenia-tle

Najnowsza aktualizacja klienta VCC Live wprowadza nowe ulepszenia w tle

W VCC Live jesteśmy zobowiązani do dostarczania niezrównanych usług i funkcji w naszych pakietach oprogramowania. Z tego powodu regularnie publikujemy aktualizacje w tle, dotyczące usprawnień w zakresie szybkości i niezawodności, które często nie są bezpośrednio widoczne dla użytkowników. Nasza najnowsza aktualizacja wprowadza metodę protokołu OCSP (Online Certificate Status Protocol) w celu weryfikacji ważności certyfikatu klienta VCC Live, przynosząc zauważalną poprawę poziomów wydajności.

vcc-live-prezentuje-platnosci-cykliczne-vcc-live-pay

VCC Live prezentuje Płatności Cykliczne z VCC Live Pay

W 2016 roku wprowadziliśmy VCC Live Pay, nowy, łatwy sposób dokonywania płatności. Funkcja pozwala klientom dokonywać płatności kartowych podczas rozmowy telefonicznej. Do tej pory ta usługa była możliwa tylko w przypadku płatności jednorazowych. Teraz jednak wprowadzamy najnowszą innowację VCC Live Pay: funkcję płatności cyklicznych. Po raz pierwszy, poza możliwością obsługi jednorazowych płatności, VCC Live Pay może teraz również obsługiwać powtarzające się transakcje.

vcc-live-5-0-zupelnie-nowy-ergonomiczny-interfejs

VCC Live 5.0 – Zupełnie nowy, ergonomiczny interfejs

Mamy pierwszy krok już za sobą, nasz nowy panel użytkownika jest już gotowy. Odświeżenie interfejsu operatora i administratora jest częścią naszego planu rozwoju, tak aby poprawić doświadczenia naszym użytkownikom.

profesjonalna-obsluga-polaczen-przychodzacych

Profesjonalna obsługa połączeń przychodzących

Przejrzysta, łatwa w obsłudze, zautomatyzowana struktura połączeń przychodzących jest istotnym elementem satysfakcji dzwoniących Klientów. Ważne jest zapewnienie pomocnego systemu zarządzania połączeniami przychodzącymi, który umożliwia Klientom podjęcie określonych akcji lub pozyskanie informacji nawet bez konieczności angażowania agenta Obsługi Klienta.

Czy chciałbys otrzymywac najnowsze informacje dotyczące nowości technicznych w VCC?

Zapisz się do newslettera!

Subskrybując, zgadzasz się na regularne otrzymywanie wiadomości e-mail od VCC Live® o nowościach i aktualizacjach związanych z usługami. Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się również, że VCC Live® będzie wykorzystywać Twoje dane zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności, dopóki nie zrezygnujesz z subskrypcji.
lepsze-zarzadzanie-plikami-wolumenem-danych-nowej-aplikacji-vcc

Lepsze zarządzanie plikami i wolumenem danych w nowej aplikacji VCC

Ważną kwestią w zarządzaniu plikami jest łatwość w obsłudze plików jak również bezpieczeństwo przechowywania danych. W nowej aplikacji zarządzanie przestrzenią, archiwizacja plików dźwiękowych audio i gwarancja jest prostsza i szybsza a także bezpieczniejsza.

nowe-certyfikaty-dla-zapewnienia-bezpieczenstwa-biznesie

Dwa nowe certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo naszym klientom w biznesie

Miło nam poinformować Państwa, iż w ostatnich dniach otrzymaliśmy nowe certyfikaty ISO. Uprawnienia te posiada zaledwie 791 przedsiębiorstw w całej Europie. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa danych naszych klientów rozszerzyliśmy listę naszych międzynarodowych certyfikatów o ISO związane z bezpieczeństwem informacji oraz ciągłością zarządzania przedsiębiorstwem.

vcc-live-kontynuacja-historii-sukcesu

VCC Live – kontynuacja historii sukcesu

Sezon jesienny ma dla nas w prezencie dwie istotne zmiany: po pierwsze, nazwa grupy zmienia się z Virtual Call Center na VCC Live, a po drugie wprowadziliśmy się do naszego nowego biura, znajdującego się w Centrum Budapesztu. Nowej nazwie marki towarzyszy nie tylko nowy wizerunek, ale zupełnie nowe i innowacyjne rozwiązanie omnichannelowe do zarządzania contact center.

cos-sie-szykuje-wokol-vcc

Coś się szykuje wokół VCC!

Za kulisami licznych aktualności dotyczących wdrożeń rzadko jest widoczny nasz zespół VCC i decyzje określające markę w dłuższej perspektywie czasowej. Jakie mamy plany do końca roku? I tym razem przygotowujemy ekscytujące zmiany.

Wyślij swoje dane kontaktowe, nasz pracownik wkrótce skontaktuje się z Tobą!

Subskrybując, zgadzasz się na regularne otrzymywanie wiadomości e-mail od VCC Live® o nowościach i aktualizacjach związanych z usługami. Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się również, że VCC Live® będzie wykorzystywać Twoje dane zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności, dopóki nie zrezygnujesz z subskrypcji.