Aktualności, gorące tematy

Kierunek Rio!


Kierunek Rio! - VCC Olympics skin

W czasie Mistrzostw Europy w piłce nożnej cały kraj kibicował drużynie narodowej. Podczas Igrzysk Olimpijskich będziemy mogli trzymać kciuki za naszych sportowców przez kilka tygodni – oczywiście głównie po godzinach pracy. Aby także w ciągu dnia każdy mógł się czuć prawdziwym kibicem, przygotowaliśmy naszym użytkownikom interfejs Rio 2016.

Już przychodzą do nas wiadomości z rozpoczynających się 5 sierpnia Igrzysk Olimpijskich, zespoły rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Po Mistrostwach Europy w piłce nożnej prawdopodobnie ponownie będziemy z ekscytacją kibicować, spekulując czy uda nam się przewyższyć nasze wyniki z Londynu w 2012 roku, kiedy węgierscy sportowcy zdobyli w sumie 18 medali.

Szczęśliwcy transmisje sportowe będą mogli śledzić podczas urlopu, ale my pomyśleliśmy o tych, którzy chcieliby kibicować kadrze węgierskiej lub ulubionemu sportowcu także w czasie pracy. Przygotowaliśmy skin Rio 2016, wykonaną w kolorach i wizerunku letniej olimpiady, która będzie dostępna przy zalogowaniu przez cały czas trwania igrzysk – czyli także podczas występów paraolimpijczyków.

Motto tegorocznych letnich igrzysk olimpijskich brzmi: „Nowy świat”. Węgierska kadra narodowa składa się z blisko 160 sportowców w 21 dyscyplinach sportowych. Stolica Brazylii będzie gościć ponad dziesięć tysięcy sportowców, a liczba sprzedanych biletów na całym świecie wynosi 7,5 milionów.