Aktualności, gorące tematy

VCC Live 5.0 – Zupełnie nowy, ergonomiczny interfejs


VCC Live 5.0 - Zupełnie nowy, ergonomiczny interfejs

Mamy pierwszy krok już za sobą, nasz nowy panel użytkownika jest już gotowy. Odświeżenie interfejsu operatora i administratora jest częścią naszego planu rozwoju, tak aby poprawić doświadczenia naszym użytkownikom.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad poprawą i unowocześnieniem interfejsu VCC Live klienta, tak aby pasował do współczesnych trendów, a także spełniał kryteria obowiążujące w nowoczesnej i przyjaznej użytkownikowi technologii. Wzieliśmy pod uwagę wiele aspektów, a także waszych próśb i opinii na temat użytkownia VCC Live.

Aktualizacja i unowocześnienie wyglądu aplikacji było dla nas bardzo trudnym zadaniem, na które składało się wiele kroków, dlatego wasze przyszłe uwagi będą dla nas cenne i poczuczające. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji całe przedsięwzięcie zrealizowaliśmy przy współpracy zespołu UX Studio oraz opinii zebranych po wielu konsultacjach z użytkownikami, pracownikami, testerami oraz osobami biorącymi udział w konferencji dotyczącej UX design. Poszukiwanie najlepszych rozwiązań, projektowanie oraz konkretne  zadania związane z doświadczeniami użytkowników tworzą niezależną dziedzinę projektowania – UX design. Zamierzyamy nadal rozbudowywać aplikację VCC Live, a także osiągąć zamierzone cele poprzez zbieranie doświadczenia i wiedzy. Ergonomia zawsze będzie dla nas ważną zasada, wiemy ile czasu codziennie spędzają nasi użytkownicy w pracy, dlatego to właśnie dla nich zmieniamy się.

Tworząc nowe VCC Live klienta, wybraliśmy „płaski” wygląd: chcieliśmy dać czystsze, przewiewne, bardziej przejżyste i jednolite środowisko pracy dla użytkownika. Mimo, że transformacja jest bardzo spektakularna, istniejące funkcje nie zmieniły się znacząco, przez co nasi użytkownicy mogą bez problemów korzystać z VCC w zwykły sposób.

Musimy wspomnieć, że nowa wersja klienta VCC Live 5.0 jest pierwszym krokiem w naszym rozwoju dotyczących UX; w najbliższym czasie planujemy ogłosić kilka podobnych akcji. Zachęcamy, bądź na bieżąco.