Aktualności, gorące tematy

VCC Live – kontynuacja historii sukcesu


VCC Live – kontynuacja historii sukcesu

Sezon jesienny ma dla nas w prezencie dwie istotne zmiany: po pierwsze, nazwa grupy zmienia się z Virtual Call Center na VCC Live, a po drugie wprowadziliśmy się do naszego nowego biura, znajdującego się w Centrum Budapesztu. Nowej nazwie marki towarzyszy nie tylko nowy wizerunek, ale zupełnie nowe i innowacyjne rozwiązanie omnichannelowe do zarządzania contact center.

Założyciele Virtual Call Center Szabolcs Tóth i Tamás Jalsovszky od zawsze byli o krok przed aktualnymi trendami w sferze telekomunikacji i call center. Na tej podstawie podejmowali długofalowe decyzje dotyczące rozwoju i planów spółki. Od początku wierzyli w usługi oparte na chmurze i związany z nimi model biznesowy.

Kiedy inni bali się jak ognia rozwiązań w chmurze, VCC od dawna pracowało nad ulepszaniem rozwiązania. Niedawno zrozumieliśmy, że nazwa Virtual Call Center nie wyraża w pełni tego, co nasi partnerzy i klienci czują rozpoczynając z nami współpracę i otrzymując kompleksowe, nowoczesne rozwiązanie wspierające coraz więcej działań korporacyjnych. Nasze tradycyjne usługi głosowe zostały uzupełnione o indywidualny i masowy marketing oraz dodatkowe kanały komunikacji. Już na początku nowego roku klienci będą mogli zapoznać się z nowym VCC Live.

Z powyższych powodów podjęliśmy decyzję o zaktualizowaniu naszej marki, nad którą codziennie pracujemy ulepszając ją.

VCC Live wyraża to, co jest wspólne we wszystkich oferowanych przez nas usługach: siłę żywej komunikacji w czasie rzeczywistym. Wierzymy, że ta idea, czyli komunikacja zorientowana na ludzi, przeżyje wszystkie rewolucje technologiczne.

Miło nam również poinformować Państwa, iż we wrześniu przeprowadziliśmy się do nowego biurowca Krisztina Palace znajdującego się w Centrum Budapesztu. W budynku spełniającym najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu, spełniły się nasze marzenia o przestronnej i inspirującej przestrzeni dla stale powiększającego się zespołu VCC. Nowe miejsce jest pełne życia, energii i inspiracji do dalszego działania. Zmieniamy się dla Was, z Waszymi sugestiami i radami i z Waszym wsparciem. Dziękujemy – zespół VCC.