Aktualności, gorące tematy

Wbudowane MP4: jeszcze łatwiejszy dostęp do nagrań


Wbudowane MP4: jeszcze łatwiejszy dostęp do nagrań

Przedstawiamy nowy element systemu, wbudowany odtwarzacz MP4, który umożliwia jeszcze szybszy i prostszy dostęp do odsłuchu rozmów prowadzonych przez operatorów.

Przy pomocy wbudowanego odtwarzacza MP4 można łatwiej, w ciągu kilku sekund, odtworzyć zapisane w systemie nagrania. Odsłuch poszczególnych rozmów, a zatem kontrola jakości pracy w systemie VCC – stanie się dzięki temu jeszcze łatwiejsza i możliwa bez konieczności posiadania zewnętrznego odtwarzacza, zainstalowanego na komputerze.

Odtwarzacz jest dostępny w menu raportów w raporcie CDR, CDR niezależnym od projektu, w statystykach kontroli jakości oraz w zdarzeniach związanych z rekordami. Wybrany plik można odtworzyć tak jak dotychczas, klikając ikonę odtwarzania w wierszu rozmów.
We wcześniejszej wersji klient musiał po pobraniu pliku uruchomić zewnętrzną aplikację służącą do jego odtwarzania. Obecnie odtwarzanie przechowywanych plików MP4 rozpoczyna się automatycznie w obrębie interfejsu, przy użyciu wbudowanego modułu odtwarzacza. Odsłuch rozmowy jest wygodniejszy, a dodatkowe okno nie przeszkadza w obsłudze interfejsu.

Druga ciekawą funkcją odtwarzacza jest dowolny wybór szybkości odtwarzania rozmów: przegląd – skądinąd czasochłonny – wielu plików, można skrócić bez obawy, że jakiś ważny szczegół umknie uwadze superwizora.

Nasz odtwarzacz zostanie wkrótce wyposażony w funkcje ustawiania znaczników, które umożliwią zaznaczanie ważnych momentów w odsłuchiwanych rozmowach. Zachęcamy do porządkowania plików za pomocą utworzonych etykiet.