VCC Live Pay

Płać szybko, pewnie i bezpiecznie z kartą bankową podczas rozmowy z konsultantem – nie potrzebujesz żadnej dodatkowej aplikacji.

Dzięki VCC Live Pay klienci mogą dokonywać płatności, rozmawiając z operatorem za pośrednictwem telefonu bez konieczności przełączania się.

Płatność odbywa się szybko i bezpiecznie, a szczegółowe informacje dotyczące powodzenia transakcji są widoczne w czasie rzeczywistym dla konsultanta telefonicznego. Udana transakcja powoduje natychmiastową aktywację usługi, przekazanie środków na konto firmy korzystającej z VCC Pay Live.

Dowiedz się więcej

Zapłać przez telefon w 8 sekund

Potrzeby klientów

Dlaczego VCC Live Pay jest nie do pobicia?

Korzystając z usługi VCC Live Pay, dokonywanie płatności za usługi i zakupy może odbywać się średnio w ciągu pięciu minut od pierwszego kontaktu telefonicznego z klientem. Co daje współczynnik konwersji potencjalnie dziesięciokrotnie wyższy niż średnia stopa sukcesu konwersji sprzedaży w ciągu jednej godziny od zakończenia połączenia telefonicznego.

W czasie rzeczywistym łatwiej jest ocenić potrzeby klientów, odpowiadać na pytania, a także rozpatrywać problemy klientów. Co więcej, motywacja zakupowa klientów jest najwyższa właśnie w trakcie rozmowy.

vcc-live-pay-motivation 5 min

Dla kogo jest VCC Live Pay?

Działs sprzedaży oraz dział serwisowy

VCC Live Pay sprawia, że obsługa organizacji sprzedaży, a także zakup produktów są bardziej proste, szybkie i wygodne dla klientów.
Każda nabyta rzecz lub płatna usługa może zostać natychmiast udostępniona lub zrealizowana podczas rozmowy jeszcze z operatorem. Co ważne firmy łatwiej mogą rozliczać zaległe płatności miesięczne poprzez powtarzające się płatności.

Upselling

Przy pomocy VCC Live Pay, upselling – dosprzedaż produktów przestanie być wyzwaniem, ponieważ rozszerzenie kontraktu następuje już w ramach jednego połączenia.

Zawieszenie usługi i doładowanie pre-paid

Usługa zawieszona może być natychmiast aktywowana podczas rozmowy telefonicznej. W przypadku płatności pre-paid można uzupełniać konto klienta odpowiednią kwotą.

Sprzedaż bezpośrednia

Połączenia przychodzące w call center są często generowane poprzez reklamy, kontakt bezpośredni lub innego rodzaju leady. Wygoda użytkowania VCC Live Pay wyższe wskaźniki konwersji.

Dział wsparcia sprzedaży

VCC Live Pay wspiera działy obsługi klienta w sprzedaży produktów i usług w wyższych cenach. Podczas rozmowy klient łatwiej podejmuje szybkie decyzje.

Windykacja

Dzięki VCC Live Pay nasi klienci szybciej odzyskują zaległe płatności od swoich klientów i kontrahentów. Odzyskiwanie zaległych należności jest szybsze, tańsze i łatwiejsze.

Jestem zainteresowany VCC Live® Pay.

Proszę o przesłanie spersonalizowanej oferty!

opcjonalne
500 / 500
Klikając przycisk Wyślij, zgadzasz się na kontakt ze strony pracownika VCC Live® w celu przedstawienia naszej oferty. Szczegółowe informacje na temat sposobu nawiązania kontaktu można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Subskrybując, zgadzasz się na regularne otrzymywanie wiadomości e-mail od VCC Live® o nowościach i aktualizacjach związanych z usługami. Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się również, że VCC Live® będzie wykorzystywać Twoje dane zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności, dopóki nie zrezygnujesz z subskrypcji.

Najwyższe bezpieczeństwo danych

Nasza infrastruktura informatyczna spełnia wymogi określone w standardzie PCI DSS, wydawanym przez pięciu największych dostawców kart bankowych na rynku. Gwarantuje, bezpieczeństwo klientów i ich danych kart płatniczych podczas dokonywania płatności z VCC Live Pay.

vcc-live-pay-methods
vcc-live-pay-security
PCI DSS

Jestem użytkownikiem VCC Live.
Które pakiety mogę używać z VCC Live Pay?

VCC Live Pay jest dostępne dla klientów licencji w pakiecie VCC Premium.

Jestem zainteresowany pakietem VCC Premium.